Vrbovečki hrvači i hrvačice ponovno uspješni na Državnom prvenstvu u hrvanju za osnovne škole

0

Hrvačice i hrvači Hrvačkog kluba PIK Vrbovec natjecali su se na Državnom prvenstvu u hrvanju za osnovne škole na kojem su, predstavljajući svoje matične škole, postigli zapažene rezultate. Natjecanje je 06. i 07. veljače održano u Poreču u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza.

U jakoj konkurenciji vrbovečke hrvačice i hrvači ostvarili su vrijedne rezultate, pojedinačno i ekipno.

Hrvači OŠ Krunoslava Kutena ostvarili su ponovno odličan uspjeh te postali viceprvaci Hrvatske i time dokazali kako prošlogodišnje osvajanje titule nije bilo slučajno.

Novi državni prvaci u konkurenciji dječaka su hrvači Osnovne škole Brezovica (Zagreb, drugo mjesto osvojili su hrvači Osnovne škole Krunoslava Kutena (Vrbovec), dok je treće mjesto zauzela Osnovna škola Sesvetski Kraljevec (Zagreb).

• Petar Varjačić

Mentor im je Tomislav Falčević, a voditelj Nenad Grežina.

Hrvačice OŠ Marije Jurić Zagorke zauzele su 4. mjesto s istim zbrojem bodova kao trećeplasirana ekipa.

Državne prvakinje u konkurenciji djevojčica su hrvačice Osnovne škole Eugena Kumičića (Slatina), drugo mjesto zauzele su hrvačive Osnovne škole Iver (Zagreb), a treće Osnovna škola Brezovica (Zagreb).