Vrbovečki osnovnoškolci ostaju na dosadašnjem modelu nastave

Petak, 16. travnja 2021.

Na zahtjev ravnatelja dvije vrbovečke osnovne škole te s obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju, Grad Vrbovec kao osnivač OŠ Krunoslava Kutena i OŠ Marije Jurić Zagorke, donio je odluku da će se u tjednu od 19. do 23. travnja nastava odvijati prema dosadašnjem modelu. To znači da će učenici od 1. do 4. razreda nastavu pohađati uživo, dok će učenici od 5. do 8. razreda pratiti nastavu na daljinu.

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije