Vrbovec u proljeće krenuo gostujućom pobjedom

0

Nogometaši Vrbovca na najljepši su način otvorili proljetnu polusezonu. U subotu su u gostima pobijedili „fenjeraša“ HAŠK-a 3-1. Poveli su već u 4. minuti s bijele točke (Domagoj Colarić), domaćin je u 48. minuti uspio izjednačiti, a onda je Vrbovec zabio još dva pogotka – Režabek u 61. i Merlin u 78. minuti. Odmah se lakše diše, jer je prva od 15 narednih stepenica uspješno preskočena.

Ostali rezultati 16. kola: Špansko-Vinogradar 1-2, Mladost-Dugo Selo 3-1, Ponikve-Kurilovec 1-2, Zagorec-Trnje 3-1, Jarun-Maksimir 3-1, a jučer Gaj-Lučko 1-1 i Bistra-Vrapče 1-1.

Vodi Vinogradar s 37 bodova, ispred Kurilovca i Mladosti (po 30 bodova). Vrbovec je skočio na 10. mjesto s 18 bodova. U subotu, u 17. Kolu na sajmište dolaze osmoplasirane Ponikve s dva boda više.