Vrbovec slavio protiv Jaruna 2-0

0

Dvjestotinjak promrzlih gledatelja na kraju je tribine Gradskog stadiona napustilo ipak zadovoljno. Vrbovec je u subotu, nakon vrlo lošeg i siromašnog prvog poluvremena, tek u nastavku susreta postigao dva pogotka i izborio nova tri boda. Oba majstorska gola postigla su braća Colarić: u 71. minuti, nakon  što je izborio slobodan udarac na 18 metara, Domagoj je lijevom nogom preko živog zida neobranjivo pogodio u lijeve rašlje! U 2. minuti sudačke nadoknade brat Josip postigao je prekrasan gol glavom, nakon ubačaja sa strane, za konačnih 2-0.

Osim ova dva pogotka, domaćinov kapetan Dimović snažno je tukao u 66. minuti, ali mu je loptu ukrotio Šimičić, a minutu prije kraja susreta veliku prigodu Vučemilović-Vrajića spriječio je domaći vratar Jurić.

Vrbovec se tako revanširao Jarunu za istovjetan poraz na njegovu terenu, a ovom pobjedom uknjižio ukupno 36 bodova.