PRVENSTVENA UTAKMICA 22. KOLO 3. NL CENTAR

LUKAVEC  – VRBOVEC  3:1

LUKAVEC, Igralište SRC Lukavec. Bez gledatelja 100.

Sudac: Darijo Brkić. Pomoćnici: Marko Rašić i Dominik Jurčec (svi iz Zagreba).

Delegatkinja: Nada Žarković (Zagreb).

STRIJELCI: 0:1 Martinović (11), 1:1 Cimeša (67), 2:1 Cimeša (84), 3:1 Vidaković (90).

LUKAVEC: Vasilik, Grdenić, Žuljević, Vidaković, Vujičić (od 90. Bogadi), Grozdek,

Cimeša, (od 90. Matić), Quni, Adžaga, (od 86. Ostojić), Talan, Banić.

Trener: Slaven Batovanja-Gičev.

VRBOVEC: Nakić, Varga, K. Colarić, (od 85. Balakai), Trošić, (od 72. Bubnjar), M. Tolić,

Ćosić, Turk, (od 79. Jantoljak), G. Tolić, J. Colarić, Babić, Martinović.

Trener: Dražen Biškup.

IGRAČ UTAKMICE: Marko Cimeša.

Vrbovec je opet pokazao sve svoje slabosti i tako ostao bez bodova u Lukavcu koje su domaćine s nova tri osvojena boda vinuli na 12. mjesto tablice. S druge strane Vrbovčani su ostali na 20 bodova i prikovani su na 17. mjestu koje vodi u niži rang natjecanja.

Vrbovec je dobro započeo utakmicu i preko Vlatka Martinovića od 11. minute imao prednost na svojoj strani. Međutim, kasnije gostujuće prilike u pogotke u nisu pretvorili Marlo Turk, Josip Colarić i Gabrijel Tolić. Umjesto da povećaju svoje vodstvo, Vrbovčani su dopustili da se Lukavec vrati u igru. Najprije je Marko Cimeša izravnao rezultat u 67. minuti, a potom je isti igrač donio preokret domaćinu u 84. minuti. Alen Vidaković je 90. minuti zabio gol pa je Lukavec zasluženo osvojio sva tri boda protiv indisponiranog Vrbovca 3:1.

Sudac Darijo Brkić je dodijelio samo tri opomene. Kod Lukavca bio je opomenut Alen Vidaković, a kod Vrbovca su žute kartone dobili Mario Ćosić i Alen Babić.

Vrbovec u 23. kolu na Gradskom stadionu dočekuje Kurilovec.