PRVENSTVENA UTAKMICA 9. KOLO  4. NL SREDIŠTE SKUPINA B

Sudac: Šoufek (Novska) 7,5. Pomoćnici: Vuković (Popovača) i Iličić (Bročice).

STRIJELCI: 0:1 Kurečki (42), 0:2 Držić (68), 1:2 Fabijan (90+2).

VRBOVEC: Kralj 7, Dugac 6, Pavić 6,5, M. Trošić 6, G. Trošić 6, Sever 6, (od 68. Tičak), Kobelščak 6, Silva 6,5, Reganham 6,5,Granđa 6, (od 76. Jurinjak -), Ferenčak 6, (od 79. Fugaj -).

STUPNIK: Razum 7, Pokrivać 7, Pavlica 6,5, (Kukrika 7), Hasan 7, Matošević 6,5, Galić 7, Kurečki 7, (od 64. Mohač -), Rak 6,5, Derkuća 6,5, (od 46. Držić 7), Brujić 7,5, (od 88. Kotarski -), Erceg 6,5, (od 46. Kovačec 7).

Trener: Ratko Ninković.

CRVENI KARTON: Nikola Rak (70).

IGRAČ UTAKMICE: Nikica Brujić.

Na početku utakmice i Vrbovec i lider Tigar Sveta Nedelja krenuli su živo, žustro i borbeno. U tim početnim trenucima susreta, gosti su imali par poluprilika, koje je obranio vratar Kralj. Vrbovec je u 30. minuti stvorio 100 postotnu priliku za postizanje pogotka. Silva je iznio loptu na sredini terena i proigrao Reganhama koji je izbio sam na vratara Razuma koji mu je obranio udarac s 11 m. Gosti su poveli u 42. minuti. Brujić je asistirao Kurečkom koji je s 10 m precizno pogodio u desni donji kut. Na početku drugog poluvremena u 47. minuti Reganham se oslobodio trojice gostujućih igrača i dodao neometanom Kobelščaku koji je s 10-ak m promašio gol. Uzvratili su gosti u 50. minuti jer je Matošević snažno tukao s 11 m, a Kralj sjajnom intervencijom otklonio prijetnju. Kurečki je u 60. minuti pobjegao po desnoj strani i potom šutirao, a Kralj još bolje brani udarac. Nova gostujuća prijetnja zbila se u 66. minuti jer je Rak silovito tukao s 16 m, ali je Kralj izvanredno reagirao i loptu izbacio u korner. Gosti su bolju igru okrunili drugim pogotkom u 68. minuti nakon pogreške gostujuće obrane, a strijelac je bio Držić koji je s 7 m svladao nemoćnog Kralja. Brujić je u 89. minuti snažno šutirao s 20 m, ali se Kralj nije dao iznenaditi. U sudačkoj nadoknadi u 90+2 minuti Vrbovec je smanjio rezultat jer je Fugaj iz gužve sa 7 m pogodio desne rašlje. Utakmica između Vrbovca i Tigra Svete Nedelje zasluženo je pripala gostima iz Rakitja rezultatom 1:2.