Vrbovec osvojio pionirski kup NS Vrbovec protiv Strmca

0

FINALE KUPA PIONIRA NOGOMETNOG SREDIŠTA VRBOVEC

STRMEC – VRBOVEC 1 : 4

BEDENICA, ŠRC Bedenica. Gledatelja 100.

Sudac: Srećko Jantoljak (Kunđevac). Pomoćnici: Ivan Bukovačan (Cubinec) i Rafaelo Bartol (Vrbovec).

Delegat: Tomislav Kostiha (Haganj).

STRIJELCI: 1:0 Tuković (1), 1:1 A. Klarić (18), 1:2 Sever (32), 1:3 Kozumplik (43), 1:4 Sever (63).

STRMEC: Hrgetić, Brlek, (od51. Pucelj), Mužina, Kudelić, Čehulić, (od 64. Grbavac), Hublin, Tuković, (od 60.Prugovečki), Gorički, Barilar, Lončar, Bedeković.

Trener: Denis Sambolić.

VRBOVEC: Majstorović, (od 36. Šamić), A. Premrl, (od 51. M. Premrl), Kozumplik, Tišljarec, Uremović, Pek, Lukić, Klarić, Sever, Krašić, Vuković, (od 36. M. Klarić).

Trener: Hrvoje Lovrak.

IGRAČ UTAKMICE: Nikša Sever

Na nogometnom igralištu NK Strmca u Bedenicipo prvi puta je odigrano pionirsko finale kupa Nogometnog središta Vrbovec koje je proteklo u izvrsnoj organizaciji. Pioniri Vrbovca su opravdali ulogu favorita i u finalu zasluženo slavili protiv svojih vršnjaka iz Bedenice. Strmec je poveo u 1. minuti preko Petra Tukovića. Međutim, rano vodstvo domaćina nije poremetilo goste koji su izjednačili pogotkom Antonija Klarića u 18. minuti. Nikša Sever je preokrenuo rezultat u korist Vrbovca u 32. minuti. Bolju igru gostiju je Leo Kozumplikokrunio povećanjem vodstva u 43., a Nikša potvrdio pobjedu Vrbovca još jednim zgoditkom u 63. minuti. Na kraju je utakmica između Strmca i Vrbovca završila zasluženom pobjedom gostiju 1:4 koji su osvojili kup NS Vrbovec. Pehare i medalje igračima i službenim osobama predao je načelnik Općine Bedenica Slavko Cvrlje.