Vrbovec na oproštaju natjecanja u 3. NL Centar doživio poraz od Ponikvi

0

PRVENSTVENA UTAKMICA 34. KOLO 3. NL CENTAR

VRBOVEC – PONIKVE 0:2

VRBOVEC. Gradski stadion. Gledatelja 50.

Sudac: Dominik Hren (Zagreb) 6. Pomoćnici: Karlo Sumpor (Gornja Stubica) i Filip Lovrić (Zagreb).

STRIJELCI: 0:1 Jadek (2), 0:2 Bakarić (34).

Delegat: Ratomir Kramar (Marija Bistrica).

VRBOVEC: Kralj 6, Vreš 5, (od 63. Varga 5,5), Jantoljak 5, (od 63. Babić 6), I. Lovrić 6, M. Tolić 6, Ćosić 5, Škaro 5, (od 46. Gašpar 5), Trošić 6, J. Colarić 6, (od 46. K. Colarić 5), Martinović 6, (od 63. Balakai 6), Turk 5.

TRENER: Mladen Falčević 6.

PONIKVE: Petrčić 6,5, Bilić 7, Miklečić 7, Devčić 7, Atlija 6,5, (od 62. Plehan 7), Vragolović 7, Benko 6,5, Bakarić 7, (od 46. Ružička 6,5), Jadek 7, (od 62. Čordaš 6,5), Fajdiga 7, (od 46. Bosiljavac 6,5), Koletić 7, (od 75. Juroš -),

TRENER: Hrvoje Pipinić 7.

CRVENI KARTON: Mario Ćosić (58).

IGRAČ UTAKMICE: Tin Devčić.

Fenjeraš Vrbovec je na oproštaju od natjecanja u 3. NL Centar pred svojim malobrojnim navijačima porazom protiv Ponikvi okončao tužnu sezonu u kojoj je ispao u 5. rang natjecanja.

Ponikve su povele protiv Vrbovca već u 2. minuti iz malonogometne akcije u kojoj je Koletić asistirao Jadeku koji je iz blizine postigao zgoditak. U 28. minuti gosti su izveli brzi kontranapad po lijevoj strani u kojem je Benko ubacio loptu, a Bakarić s 14 m šutirao iznad domaćih vrata. Zagrepčani su povećali vodstvo u 34. minuti jer je Bakarić iz slobodnog udarca s 18 m neobranjivo preko živog zida pogodio u gornji lijevi kut. Vragolović je u 40. minuti nanizao nekoliko domaćih igrača, ali je njegov šut s ruba kaznenog prostora završio tik uz prečku.

U drugom poluvremenu ravnopravna igra između Vrbovca i Ponikvi koja se uglavnom odvijala između dva kaznena prostora. Čordaš nije iskoristio u 85. minuti 100 postotnu priliku s 8 m jer mu je udarac izvrsno obranio Kralj. Vrbovec je odigrao jednu slabu i neinventivnu utakmicu u kojoj nije ni jednom ozbiljno zaprijetio prema gostujućim vratima. Utakmica između Vrbovca i Ponikvi je zasluženo i rutinski pripala gostima rezultatom 0:2.