Vrbovec dobio Sesvete 5-2

0

Nogometaši Vrbovca u subotu su navečer na Gradskom stadionu, u trećoj pripremnoj utakmici, savladali ekipu Sesveta 5-2. Iako rezultat sugerira visoku dominaciju domaćina, ipak nije bio tako. Sesvete su nastupile sa svojim najboljim juniorima, koji su prikazali brzu i kombinatornu igru, iz koje su i prijetili opasno nekoliko puta, vrlo opasno.

Domaćin  je već do 18. minute vodio 3-0, pogocima Domagoja Colarića i dva puta Babića (potonji je postignut s bijele točke). Za goste se u 29. minuti u strijelce upisao Grgić, krasnim pogotkom u suprotne rašlje. Deset minuta kasnije Josip Colarić pogađa prečku, a u 42. minuti Jelavić spriječava gotovo siguran gol gostiju.

U nastavku su oba trenera u igru uvela novih 11 igrača. U redovima domaćina zaigrao je i Goran Trošić, nekadašnji vrbovečki junior i povratnik iz Banova, koji je zabio dva gola; u 48. i 78. minuti. Prije toga, drugi gostujući pogodak postigao je Tolić.

Novu pripremnu utakmicu Vrbovec igra u srijedu u Odranskom Obrežu, s tamošnjim Dinamom.