0

PRVENSTVENA UTAKMICA 20. KOLO  4. NL SREDIŠTE SKUPINA B

BAN JELAČIĆ – VRBOVEC  2 : 0

VUKOVINA, SRC Vukovina. Gledatelja 70.

Sudac: Jurica Huzjak (Gustelnica). Pomoćnici: Danijel Rožić(Velika Gorica) i Željko Dolibašić (Velika Gorica).

Delegat: Kristijan Holsingar (Petrinja).

STRIJELCI: 1:0Harambašić (9), 2:0Memić (77).

BAN JELAČIĆ: Buđak, Rovišan, Simichen, (od 46. Vuksanović), Maslač, Artuković, (od 65. Memić), Hrženjak, Nikić, Harambašić, (od 76. Brešić), Milatović, (od 81. Augustić), Ivanković, Nezirović, (od 65. Klasnić).

Trener: Hrvoje Jančetić.

VRBOVEC: Hranjec,Varga, (od 81. Jovanović), Talan, (od 46. Bubnjar), Dugac,Granđa,Kobelščak, (od 65. Nemet),Fugaj, (od 39. Novosel), Sever,Stjepanović,Lukić,(od 73. Jaić),Ferenčak.

Trener: Emanuel Benković.

IGRAČ UTAKMICE: Filip Harambašić.

Vrbovec je poslije poraza na domaćem terenu protiv Rugvice Save doživio poraz i u Vukovini od domaćeg Bana Jelačića pa još jednom razočarao vrbovečke navijače. Domaćin je poveo u ranoj fazi utakmice u 9. minuti, a strijelac je bio Filip Harambašić. Potom su gosti zaigrali borbenije, ali su domaći igrači do kraja prvog poluvremena sačuvali minimalno vodstvo.

U nastavku je domaćin zadržao svoj ritam igre pa Vrbovčani nisu dolazili do izglednih prigoda za izjednačenje rezultata. Domaćin je na sredini terena iskazao žustrinu i kombinatornu igru. Pitanje pobjednika odlučio je Miron Memić koji je u 77. minuti u visinskom duelu nadmudrio domaću obranu i potom zatresao gostujuću mrežu. Do kraja utakmice nije se više mijenjao rezultat pa je utakmica između Bana Jelačića i Vrbovca završila domaćim rezultatskim slavljem 2:0.

Sudac Jurica Huzjak je dodijelio 5 žutih kartona. Kod Bana Jelačića su požutjeli: Mateo Maslač, Miron Memić i Filip Harambašić Filip, a kod Vrbovca Ivan Stjepanović i Matej Golubić. Za Vrbovec je debitirao Ivan Jovanović. Vrbovec se poslije 20. odigranog kola nalazi na 8. mjestu tablice 4. NL skupina B.