Vrbovčanima tri boda na startu prvenstva

0

Nogometaši Vrbovca na startu novog prvenstva osvojili su velika i vrijedna tri boda. Pobijedili su Zagorca 2-0, golovima Herciga (8.) i Domagoja Colarića (17. minuta). Mogli su Vrbovčani i do uvjerljivije pobjede, jer su imali i prečku, te dvije izgledne prilike Josipa Colarića u nastavku susreta. U 78. minuti domaći vratar Zrinščak skinuo je zicer Kovačecu, koji je sam izbio pred vrbovečka vrata.

Bila  je ovo utakmica već 5. kola prvenstva 3. HNL-Središte u koje su se Vrbovčani uključili poslije gotovo trotjedne stanke zbog koronavirusa.

Uprava kluba zbog toga je, kao i povodom završetka energetske obnove stadiona, naumila počastiti dvjestotinjak gledatelja besplatnim grahom i muzikom.

Već u srijedu (16.09.) Vrbovec gostuje u Petrinji, gdje s domaćom Mladosti „odrađuju“ utakmicu 1. prvenstvenog kola.