U Nerezinama ove godine prvi put bili i vatrogasci

Srijeda, 26. kolovoza 2020.

U tijeku je posljednja ovogodišnja, sedma smjena u gradskom odmaralištu u Nerezinama. Posebnost ove godine bila je i boravak vrbovečkih vatrogasaca u odmaralištu.

U svakoj je smjeni bilo po dvoje članova naših društava, s vozilom Gradske vatrogasne zajednice. Tako su u utorak desetodnevni boravak završili Renata Sesvečanc iz DVD-a Brčevec i Zdenko Hajak iz DVD-a PIK Vrbovec.

-Ovo smo prvi put organizirali u suradnji s Gradom, odnosno tvrtkom Gradski objekti. Po dvoje naših ljudi boravilo je u odmaralištu. To je u neku ruku i zahvala vatrogascima za sve što inače rade, a oni su ovdje to „vratili“ na svoj način, jer su bili raspolaganju za svaku intervenciju ili potrebu – kaže predsjednik Gradske zajednice Slavko Povrlišek.

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije