U derbiju Naftaš Ivanić protiv Vrbovca osvojio sva tri boda

0

PRVENSTVENA UTAKMICA 17. KOLO 4. NL SREDIŠTE SKUPINA B

NAFTAŠ IVANIĆ – VRBOVEC  2:0

IVANIĆ-GRAD, Sportski park Zelenjak. Gledatelja 200.

Sudac: Dejan Šoufek (Novska). Pomoćnici: Matej Žižak (Novska) i Adriano Faletar (Popovača).

Delegat: Mario Karapandžić (Vukovina).

STRIJELCI: 1:0 Belavić (46), 2:0 Šeremet (70).

NAFTAŠ IVANIĆ: Dokuzović, Ivanković, Marić, Gašpar, (od 61. Gašpar), Krsnik, Belavić, Hadaš, (od 76. Jurina), Miličević, (od 89. Pedjo), Starčić, (od 44. Sabolić), Čuni, Vrdoljak, (od 61. Šeremet).

Trener: Igor Ćorković.

VRBOVEC: Hranjec,Dugac, Talan, Varga, (od 32. Novosel), Cetina, Granđa, Bubnjar, Nemet, Stjepanović, (od 84. Frigan), Fugaj, (od 70. Sever), Ferenčak.

Trener: Emanuel Benković.

IGRAČ UTAKMICE: Luka Belavić.

U derbiju između Naftaša Ivanića i Vrbovca pobjeda je zasluženo pripala domaćinu rezultatom 2:0. Vrbovec je nastupio u vidno oslabljenom sastavu bez nekoliko standardnih prvotimaca dok je motivirani i kvalitetni sastav domaćina pružio vrlo dobru igru. U prvom poluvremenu domaći igrači su imali nekoliko prigoda koje nisu iskoristili jer se svojim obranama istaknuo Ivica Hranjec.

Na početku drugog poluvremena u 46. minuti domaćin je poveo, a strijelac je bio Luka Belavić. Veliku prigodu za izjednačenje nije iskoristio Ivan Stjepanović pa je stigla kazna. Domaće vodstvo povećao je Hrvoje Šeremet u 70. minuti. Naftaš Ivanić je pobjedom na startu proljetnog dijela potvrdio status drugoplasirane momčadi koja za liderom Tigrom Sveta Nedelja zaostaje 4 boda.

Sudac Dejan Šoufek pokazao je tri opomene. Kod domaćina je dobio žuti karton David Čuni, a kod Vrbovca su požutjeli Luka Talan i Karlo Sever.