Tri pogotka Trešnjevke u pobjedi protiv Vrbovca 2 : 1

0

PRVENSTVENA UTAKMICA 3. HNL SREDIŠTE 26. KOLO

TREŠNJEVKA – VRBOVEC 2 : 1

ZAGREB, Igralište Graba. Bez gledatelja.

Sudac: Marko Petrunić (Zagradci). Pomoćnici: Adrijano Delač (Karlovec) i Stjepan Novosel (Kamanje). Četvrti sudac: Karlo Barač (Zagreb).

Delegat: Mladen Ciglenečki (Sveti Križ Začretje).

STRIJELCI: 0:1 Matošević (autogol) (29), 1:1 Josipović (58 11m), 2:1 Josipović (67).

TREŠNJEVKA: Vojnić, Matošević, (od 46. Martinko), Kluk, Blaškić, Radanović, Resler, (od 58. Radović), Tičak, Josipović, Kotarski, Burić, (od 90. Zelić), Puklin.

Trener: Domagoj Kosić.

VRBOVEC: Zrinščak, Režabek, (od 88. Škaro), M. Tolić, Tomas, Krizmanić, Slišković, (od 74. G. Tolić), Trošić, (od 46. Busija), Babić, (od 88. K. Colarić), Martinović, D. Colarić, J. Colarić, (od 88. Ćosić).

Trener: Dražen Biškup.

IGRAČ UTAKMICE: Karlo Josipović.

Fenjeraš Vrbovec ostao je bez bodova spasa u ravnopravnoj igri u zagrebačkoj Grabi u kojoj je Trešnjevka uz pristranu pomoć suca Marka Petrunića pobijedila 2:1. Vrbovec je došao u vodstvo u 29. minuti jer je Matošević nespretnom intervencijom zatresao vlastitu mrežu. U 58. minuti stupa na scenu sudac Petrunić, koji je pristrano dosudio kazneni udarac za domaćina, kojeg je u izjednačenje pretvorio Karlo Josipović. Isti igrač je u 67. minuti napravio preokret jer je svojim drugim pogotkom doveo Trešnjevku u vodstvo. Sudac Petrunić ne sudi najstrožu kaznu za Vrbovec u samoj završnici utakmice. Vrbovec je bio ogorčen na domaćinsko suđenje Petrunića, koji je gostima dodijelio 6 opomena i isključio trenera Dražena Biškupa u 76. minuti utakmice.