Taekwondo klub Vrbovec osvojio brojne medalje

0

U nedjelju je održano je 1. kolo Prijateljskog susreta klubova u organizaciji Taekwondo kluba Dubrava. Sudjelovalo je 555 natjecatelja iz 15 klubova. U sportskoj borbi okušalo se 12 članova Taekwondo kluba Vrbovec.

Mladi vrbovečki sportaši zabilježili su sljedeći uspjeh: Marija Đorđević je u kategoriji malih školarki osvojila zlatnu medalju nakon tri uvjerljive pobjede, te je osvojila i naslov najbolje školarke turnira. U kategoriji malih školaraca Borna Magdalenić je osvojio srebro.
Vito Bardak, Bruno Posavec te naša školarka Lara Prelec osvojili su broncu.

U kategoriji mlađih kadeta B Gabrijel Tumpak osvojio je broncu, kao i Borna Kornet i Gabrijela Đorđević. kadeti i kadetkinje B osvojili su: Karmen Đorđević broncu  i Leonardo Milanović broncu.

Mateo Mašić i Antonio Vujčić unatoč dobrim borbama, turnir su završili bez plasmana.
Valja napomenuti kako je ovo bilo prvo natjecanje za osmero naših boraca koji su prije svega pokazali hrabrost za stati na tatami. Želimo im i dalje puno uspjeha i još više dobrih sportskih borbi -poručuju iz domaćeg kluba.