Srednja škola Vrbovec prelazi na online nastavu

Petak, 27. studenoga 2020.

Prema odluci župana Zagrebačke županije Stjepana Kožića, srednje škole kojima je osnivač Županija, od ponedjeljka 30. studenog prelaze na online nastavu. Dakle, ova odluka odnosi se na Srednju školu Vrbovec.

U priopćenju Zagrebačke županije stoji da je s obzirom na epidemiološku situaciju s više od 3500 aktivnih slučajeva na području naše županije, župan Stjepan Kožić donio odluku o organizaciji nastave na daljinu za srednje škole kojima je osnivač Zagrebačka županije i to u razdoblju od 30. studenoga do 24. prosinca 2020. godine.

Odluka o organizaciji nastave na daljinu za srednje škole kojima je osnivač Zagrebačka županija je dostupna ovdje.

 

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije