ŠRD Šaran iz Zaprešića pobjednik 1. memorijalnog kupa Vladimir Ivezić Beli

0

U organizaciji ŠRD Amura iz Vrbovca na jezeru Bajer održan je 1. memorijalni kup  Vladimir Ivezić Beli u lovu ribe udicom na plovak. Na kupu je sudjelovalo 11 momčadi iz Bjelovarsko-bilogorske i Zagrebačke županije. To su bile slijedeće ekipe: ŠRD Šaran (Zaprešić), ŠRD Rak (Rakitje), ŠRUKlen 1 i ŠRU Klen 2 iz Brckovljana, ŠRDŠtuka (Čazma), ŠRDŠtuka (Poljanski Lug), ŠRU Črnec seniori i ŠRU Črnec juniori iz Gradeca, ŠRD Vukšinac,ŠRD Dugo Selo i domaćin ŠRD Amur.

Sunčano vrijeme izmamilo je natjecatelje i zaljubljenike u sportski ribolov koji su ujedno iskazali i počast u spomen prerano preminulom osnivaču Amura i svestranom sportašu Vladimiru Iveziću Belom. Ribolov je bio dosta dobar i s očekivanim ulovima. Prvo mjesto na 1. memorijalnom kupu osvojila je ekipa Šaran iz Zaprešića koja će tako zauvijek biti zabilježena na listi pobjednika u spomen knjizi natjecanja. Drugo mjesto pripalo je Dugom Selu, a 3. mjesto je zauzela seniorska momčad Črnec iz Gradeca. Pobjednik staze bio je Renato Škoro ŠRU Klen iz Brckovljana s ulovljenih 6,3 kg ribe. ŠRD Amur je tako pokrenuo još jedno od memorijalnih natjecanja koja su posvećena u spomen na vrbovečke sportaše, a koja organiziraju i druga sportska društva u nogometu, tenisu…