Sjećanje na poginule hrvatske branitelje povodom Svih svetih

Subota, 31. listopada 2020.

Povodom blagdana Svih svetih i u spomen poginulim hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata u Vrbovcu je danas održano polaganje vijenaca i paljenje svijeća.

Delegacija Grada Vrbovca predvođena gradonačelnikom Denisom Kraljem i njegovim zamjenicima, delegacija Gradskog vijeća Grada Vrbovca predvođena potpredsjednikom Stjepanom Fotovićem i vijećnicima, delegacija vrbovečke HVIDRA-e, delegacija Hrvatskog časničkog zbora te obitelji poginulih vrbovečkih branitelja i ostali građani položili su vijence i zapalili svijeće kod spomen-obilježja „Hrvatska kocka“ u gradskom parku.

 

 

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije