16. travnja 2026. • Redakcija
Tradicionalna manifestacija „Revija u slici“ u organizaciji Udruženja obrtnika Vrbovec i Turističke zajednice Grada Vrbovca održat će se u subotu, 29. studenoga 2025. godine u restoranu KTC Vrbovec s početkom u 19 sati. Uz raskošnu modnu reviju, publika će imati priliku uživati u večeri i glazbenim nastupima grupe A strana i Adama Končića.
Svoje karte možete preuzeti od 13. studenoga 2025. godine u uredu Turističke zajednice Grada Vrbovca, Trg Petra Zrinskog 1, i to svakim radnim danom 𝐨𝐝 𝟏𝟐 𝐝𝐨 𝟏𝟔 𝐬𝐚𝐭𝐢.
Cijena ulaznice je 55 eura. Broj mjesta je ograničen, stoga osigurajte svoje na vrijeme. Sponzori su Grad Vrbovec, Obrtnička komora Zagreb, Zagrebačka županija, KTC, a medijski pokrovitelj Radio Vrbovec.
