Prijem za najbolje učenike na državnim natjecanjima

0
517
Komunalac add

U gradskoj vijećnici održan je svečani prijem vrbovečkih učenika koji su ostvarili izvrsne rezultate na državnim natjecanjima. Učenike I. i II. osnovne škole Vrbovec, Srednje škole Vrbovec i njihove mentore primio je gradonačelnik Denis Kralj i nagradio vrijednim poklon bonovima, jer zahvaljujući njima naš je grad diljem zemlje predstavljen u najboljem svjetlu.- Drago mi je da vas ove godine ima još više nego prošle, to znači da ste marljivo i uspješno radili i da Vrbovec ima na što biti ponosan. Danas šaljemo poruku svim mladim ljudima u našem gradu da se trud isplati, a upravo ste vi dokaz toga – istaknuo je gradonačelnik Kralj.

U ime učenika i profesora zahvalila se ravnateljica Srednje škole Vrbovec Mirjana Pušić. –Drago mi je da Grad nastavlja tradiciju isticanja i nagrađivanja učenika koji su se zaista trudili ove školske godine, jer iza njih stoji talent, ali i ustrajan naporan rad i treba ih nagraditi i pohvaliti – naglasila je Pušić. U nastavku teksta donosimo popis nagrađenih učenika i mentora.

I. osnovna škola Vrbovec:

1. Učenica Marta Hržić, Školski list „Cvrkut“
2. Mentorica Martina Babić, glavna urednica lista, učiteljica
3. Učenica Lara Papa
4. Mentorica Iva Lednicki, učiteljica

Državno prvenstvo u odbojci ekipno dječaci 7 i 8. razredi:

5. Učenik Petar Antolković
6. Učenik Jakov Čehok
7. Učenik Jakov Ipša
8. Učenik Fabijan Janeković
9. Učenik Leo Kuzmek
10. Učenik David Kuzmek
11. Učenik Luka Maričić
12. Učenik Mihael Besek
13. Učenik Niko Martinko
14. Učenik Manuel Pavić
15. Učenik Luka Turčin
16. Mentor Mihael Bušić, učitelj
17. Ravnatelj Žarko popović, prof

II. osnovna škola Vrbovec

1. Učenica Antonija Lugonjić, državno natjecanje u matematici
2. Mentorica Nikolina Čehok, prof. matematike
3. Tomislav Kuzmek, državno i međunarodno natjecanje u disciplini klavir
4. Mentor Maksimilijan Borić, mag. muz.
Državno prvenstvo u odbojci ekipno djevojčice 5 i 6. razredi
5. Učenica Tara Glatki
6. Učenica Ana Jurić
7. Učenica Sara Posarić
8. Učenica Elena Matić
9. Učenica Hana Juričić
10. Učenica Veronika Soviček
11. Učenica Antonia Sičaja
12. Učenica Dora Kolić
13. Učenica Nina Margetić
14. Učenica Anja Župić
15. Učenica Marcela Klarić
16. Učenica Saša Milovuković
17. Mentorica Danijela Eranović, prof i za odbojku ali i za badminton

Državno prvenstvo u badmintonu dječaci ekipno:

18. Učenik Mateo Mišain
19. Učenik Petar Badenić
20. Učenik Tin Peteranec
Državno prvenstvo Futsal
21. Učenik Mateo Đorđević
22. Učenik Vito Gubijan
23. Učenik Leon Horvat
24. Učenik Matija Huzjak
25. Učenik Leon Kamenarić
26. Učenik Dominik Kosovec
27. Učenik Karlo Majer
28. Tomislav Skender
29. Učenik Luka Škaro
30. Učenik Tony Porkulabić
31. Mentor Damir Ivezić, učitelj
32. Ravnateljica Edina Operta, prof.

Srednja Škola Vrbovec:

1. Učenica Gabrijela Klepec državno natjecanje iz matematike
2. Mentorica Dubravka Borko, prof.
Državno prvenstvo u odbojci djevojke
3. Učenica Lorena Golić
4. Učenica Ana Havoić
5. Učenica Izabela Jendriš
6. Učenica Gabrijela Klepec
7. Učenica Sara Kožar
8. Učenica Hana Krznar
9. Učenica Sara Kuntić
10. Učenica Ivona Pavić
11. Učenica Marta Petek
12. Učenica Gabrijela Pijanec
13. Učenica Mia Tokić
14. Mentor Slavko Fukat, prof. savjetnik

Poslovni izazov:

15. Učenik Maria Protrka
16. Učenica Anđelina Darojković
17. Učenica Katarina Pušelja
18. Učenica Ivona Đuranec
19. Učenica Katarina Benc
20. Učenica Veronika Jagatić Knez
21. Učenik Kristijan Glavaš
22. Učenica Lorena Svečnjak
23. Učenik Mihael Benjamin Jajić
24. Mentorica Veronika Sorić, dipl. oec.

 

Komentiraj

Molimo Vas da unesete svoj komentar
Molimo Vas da ovdje unesete svoje ime