Ponikve slavile na Sajmištu

0

Ponikve su potopile vrbovečke nade na otvorenju polusezone na Sajmištu. Pred dvjestotinjak gledatelja pobijedili su s 2-0, pogocima u 49. i 54. minuti. Bila je to  njihova druga uzastopna pobjeda nad Vrbovcem (jesenas su dom slavili 3-0).

Prvi su tri (polu)prilike imali Vrbovčani u 19., 20. i 29. minuti, ali je na tome i ostalo. Onda su svoj prvi gol gosti postigli „iz ničega“, nakon bezazlene akcije, a drugi nakon brze kontre. Domaćin se trudio da nešto promijeni, ali su se njegovi pokušaji, poput valova na hridinama, razbijali o gustu i sigurnu zadnju liniju Zelenih.

Tako su Vrbovčani propustili prigodu oplemeniti prošlotjednu gostujuću pobjedu, pa će novu prigodu pričekati za tjedan dana na vrlo teškom gostovanju u Maču.