Polaganje vijenaca povodom blagdana Svih svetih

Srijeda, 28. listopada 2020.

Povodom blagdana Svih svetih i u spomen poginulim hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata izaslanstvo Grada Vrbovca će u subotu, 31. listopada u 9 sati položiti vijence kod spomen obilježja Hrvatska kocka u centru grada.

Iz Grada pozivaju sve članove braniteljskih udruga, ostale udruge i građane te obitelji poginulih vrbovečkih vitezova da se pridruže okupljanju kako bi se prisjetili i odali počast onima koji su svoje živote dali za obranu domovine.

 

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije