Pobjeda Zrinskog protiv Vedija na domaćem terenu

0

Košarkaši Petra Zrinskog u subotu su, na domaćem terenu, odigrali utakmicu protiv ekipe VEDI iz Bjelovara te ostvarili prvu ovosezonsku pobjedu. Utakmica je završila rezultatom 79:70 za domaćine. Već na samom početku utakmice Zrinski je postavio svoj ritam i nakon 5 minuta igre napravio 15 poena razlike (19:4). U nastavku su održali prednost sve dok se gosti nisu približili sa nekoliko povezanih trica. Međutim, utakmicu su mirno priveli kraju i odnijeli pobjedu.

Pobjeda je ostvarena sigurnom i dobrom igrom naše ekipe, a istaknula se bokovima linija čvrstom i agresivnijom obranom. Ekipa se pomalo kompletira, nadamo se da ćemo uskoro biti kompletni i spremni za nastavak sezone – poručili su iz Zrinskog.