Pobjeda Kustošije 2-0

0

Nogometaši Vrbovca u srijedu su na Sajmištu u prijateljskom susretu odmjerili snage s drugoligašem Kustošijom koja je pobijedila 2-0 (poluvrijeme 1-0). Početnih 30 minuta terenom je vladao Vrbovec, čiji su igrači stvorili čak 4-5 stopostotnih prilika za pogodak, uključujući i stativu u 4. minuti. Kako to već biva, došla je kazna u 42. minuti, kada je Cimenti pogodio iskosa, nakon što je „prošetao“ kroz cijelu domaću obranu.

U nastavku susreta zavladali su gosti s tri velike prigode. U 71. minuti Vrbovčani su prvi put u drugom poluvremenu došli pred gostujuća vrata, a onda malo kasnije ponovno pogodak u domaćoj mreži. Rihter je iz slobodnog udarca s oko 20 metara pogodio lijeve rašlje. Do kraja susreta domaćin je imao još dvije izgledne, ali neiskorištene prilike za pogodak. Bez sumnje, treneri Bradić i Fulir sada znaju nešto više uoči subotnjeg nastavka prvenstva kada u Vrbovec dolazi Gaj iz Mača.