Pioniri Vrbovca osvojili kup protiv vršnjaka iz Slobode

0

FINALE KUPA PIONIRA NOGOMETNOG SREDIŠTA VRBOVEC

VRBOVEC – SLOBODA 8:0

VRBOVEC, Gradski stadion. Gledatelja 100.

Sudac: Srećko Jantoljak (Kunđevac). Pomoćnici: Blaž Crnoja (Celine) i Kristina Vitez (Vrbovec).

Delegat: Igor Mudrić (Gradec).

STRIJELCI: 1:0 Horvat (15), 2:0 Lukić (27), 3:0 Huzjak (32), 4:0 Lukić (35), 5:0 Lukić (36), 6:0 Lukić (43), 7:0 Huzjak (58), 8:0 Novosel (61).

VRBOVEC: Večerin, (od 47. Majstorović), Pek, (od 60. Ranogajec), Tišljarec, (od 47. M. Premrl), Huzjak, Klarić, (od 36. Milanović), Gegić, Sever, Pisačić, (od 50. A. Premrl), Novosel, Horvat. Lukić, (od 60. Krašić).

Trener: Mladen Falčević.

SLOBODA: I. Lončarić, Husnjak, (od. 43. Fugaj), Mišura, (od 68. Hađina), Cindarić, (od 68. Birt), Bencet, Mudrić, E. Lončarić, (od 60. Gavrilović), Blažević, (od 68. Koprić), Jaić, Vodopija, Dreta, (od 60. Loborec).

Trener: Tomislav Mudrić.

IGRAČ UTAKMICE: Dario Lukić.

Vrbovečki pioniri su opravdali ulogu favorita i tijekom cijelog susreta bili bolji od vršnjaka iz Gradeca. Domaćin je slomio otpor Slobode u 15. minuti, a utakmica je bila riješena već nakon pola sata igre nakon što je Vrbovec poveo 4:0. U drugom poluvremenu Vrbovčani su zabili još četiri pogotka. Imali su i Gradečani svojih lijepih akcija, ali u završnici nisu konkretizirali svoje prigode. Finale je završenozasluženom pobjedom Vrbovca protiv Slobode rezultatom 8:0, koji je tako osvojio ovogodišnji kup pionira NS Vrbovec. Najbolji igrač finalne utakmice bio je Dario Lukić koji je za Vrbovec postigao 4 zgoditka.

Pehare, medalje i statue predali su predsjednik NS Vrbovec, Antonio Badrov i dopredsjednik, Mato Jelić.