Orijent (očekivano) slavio na Sajmištu

0

Trenutno trećeplasirana momčad 3. Lige slavila je u subotu na Sajmištu 3-2 nad, ovoga puta, ozljedama desetkovanim domaćinom. Orijent je poveo već u 5.  minuti susreta lijepim pogotkom Ilčića, da bi Weitzer podigao vodstvo svoje momčadi u 28. minuti. Tračak nade domaćinima ulio je neumorni Domagoj Colarić, koji glavom smanjuje nakon ubačaja iz kornera. Sredinom drugog poluvremena Gerc postiže pogodak (ni kriv ni dužan) s oko 30 metara za novo vodstvo, a domaći je vratar loptu je samo  gledao. Konačan rezultat postavlja   Josip Colarić, nakon lijepe akcije. I, to je bilo sve što smo vidjeli od domaćina.

Do kraja prvenstva igraju se još dva kola. U predzadnjem Vrbovec gostuje Maksimiru, a potom na Sajmište dolazi nekadašnji prvoligaš, danas fenjeraš, Zagreb.