Općina Farkaševac planira gradnju novog nogostupa

Četvrtak, 28. svibnja 2020.

Općina Farkaševac započela je s projektiranjem novog nogostupa, a radovi bi trebali krenuti iduće godine. –Imamo idejno rješenje, trenutno za područje samog sela Farkaševac. Nakon otvaranje brze ceste promet je znatno gušći tako da je nogostup potreban radi sigurnosti naših mještana, pogotovo djece – naglasio je načelnik općine Dražan Draganić.

Nogostup dužine 2200 metara gradit će se u tri faze i u tri smjera. Od centra prema Bolču, Kapeli te Kablu. Nogostup prema groblju je već završen.

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije