Odbojkašice Srednje škole Vrbovec osvojile srebro

0
Komunalac add

Srednjoškolsko Županijsko natjecanje iz odbojke za djevojke održano je jučer u Vrbovcu. Srednja škola Vrbovec, kao organizator Županijskog natjecanja, ugostila je srednje škole iz Ivanić Grada, Jastrebarskog, Samobora, Velike Gorice, Dugog Sela i Zaprešića. Ekipa SŠ Vrbovec, u svojoj je skupini uvjerljivo porazila srednje škole iz Ivanić Grada, Samobora i Dugog Sela rezultatom 2:0 u sve tri utakmice. U finalnoj utakmici Gimnazija Velika Gorica svladala je Srednju školu Vrbovec rezultatom 2:0 u setovima, dok je u utakmici za treće mjesto Srednja škola “Ban Josip Jelačić” svladala s 2:1 Gimnaziju Antuna Gustava Matoša iz Samobora.

Djevojke su odigrale ukupno četiri utakmice, od kojih su u tri vrlo uvjerljivo svladale svoje protivnice, dok su u četvrtoj utakmici izgubile od vrlo jake Gimnazije iz Velike Gorice. Osvojeno drugo mjesto je zavidan rezultat koji će još jednim izvrsnim odličjem ukrasiti vitrine naše škole. Naša ekipa pokazala je visoku igračku kvalitetu što pokazuju i uzastopni rezultati koje djevojke ostvaruju. Vrlo je lijepo biti voditelj ekipe u kojoj prevladava natjecateljski duh, zajedništvo i uzajamno uvažavanje. U sportu su emocije neizostavan dio samog natjecanja, a djevojke su upravo u ovom dijelu pokazale koliko im je stalo do uspjeha. Nadamo se još i boljim rezultatima dogodine te uključivanjem još većeg broja djevojaka u odbojkaške treninge. Time ćemo ostvariti još bolju promociju školskog sporta i našeg Grada – poručio je voditelj odbojkašica, prof. Bruno Čukulin.

 

Komentiraj

Molimo Vas da unesete svoj komentar
Molimo Vas da ovdje unesete svoje ime