Sutkinja: Antica Nižić. Pomoćnik: Marko Antolić (oboje iz Zagreba).

VRBOVEC: Posarić, Štimac, Jezerčić, Jurić, Kajinić, Skukan, Klemeš, Margetić, Zdorc,Crnoja, Đuranec, Ščap.

Trener: Žarko Popović.

NEDELIŠĆE ELTING: Vnuk, Herman, Cmrečnjak, I. Novak, Bakša, Treska, A. Novak,Vrhar, Hajdinjak, Barlović, S. Novak, Horvat.

Trener: Jadranko Kirić.

Odbojkašice iz Nedelišća su bolje otvorile susret dok su Vrbovčanke reagirale tek kasnije dobrom igrom. Međutim, prvi set završio je u korist gostujuće ekipe 25:22. Drugi set bio je krajnje dramatičan i neizvjestan koji je na kraju završio na strani odbojkašica Nedelišća Eltinga rezultatom 33:31. Nakon toga se Vrbovčanke više nisu imale snage vratiti u susret što su gošće iskoristile i zaključile susret u trećoj dionici 25:11. Na kraju sasvim zaslužena pobjeda Nedelišća Eltinga dok Vrbovčanke očito još nisu uhvatile pravu natjecateljsku formu na početku nove sezone u Prvoj B ligi skupini sjever. Naime, u prva dva kola ŽOK Vrbovec je doživio dva poraza. U prvom kolu su nesretno izgubile od zagrebačke Mladosti III rezultatom 2:3.