Nogomet: Poraz Vrbovca u gostima

0

Nogometaši Vrbovca u subotu su doživjeli ozbiljan poraz u gostima. Ponikve su na svom terenu slavile protiv našeg ligaša 3-0, poluvrijeme 2-0. Puni plijen u 2. kolu osigurali su Vinogradar u gostima, a Ponikve, Trnje, Mladost i Dugo Selo pred svojom publikom. Ljepotica kola, bez konkurencije, odigrana je u nedjelju na Trnju, gdje je domaćin u poluvremenu gubio 1-3, a onda preokrenuo rezultat. Ostali rezultati: Gaj-Kurilovec 1-1, Mladost-Jarun 3-1, Špansko-Vrapče1-1, HAŠK-Vinogradar 1-2, Dugo Selo-Lučko 3-1.

Čelo ljestvice drže sa šest bodova Mladost i Vinogradar, Ponikve i Trnje imaju po četiri itd. Vrbovec je sa samo jednim bodom „gurnut“ na pretposljednje mjesto; fenjer trenutno drži Jarun bez boda. U trećem kolu u subotu na Sajmište dolazi Gaj iz Mača.