Nogomet: Pao i Zagorec 3-1

0

Nogometaši Vrbovca danas su izborili i drugu proljetnu prvenstvenu pobjedu.  Na otvorenju sezone na Sajmištu Crveni su svoju publiku počastili pobjedom protiv Zagorca 3-1. U 4. su minuti poveli golom Josipa Colarića (nakon  Nakićevog idealnog dodavanja), a desetak minuta kasnije gosti su uspjeli izjednačiti nakon ubačaja iz korneta. Onda je uslijedio „Nakić-šou“. U 37. minuti je pospremio jednu odbijenu loptu za novo vodstvo, a konačan rezultat postavio je samo dvije minute kasnije nakon „mesijevske“ solo-akcije gotovo od centra igrališta. U drugom poluvremenu Vrbovec se, dojam je, povukao, gosti nešto pokušavali, a jedni i drugi imali su najmanje po dvije velike prigode za pogodak, međutim vratari su bili na visini.