NK Vrbovec do druge pobjede

0

Nogometaši Vrbovca izborili su i drugu prvenstvenu pobjedu. U 3. kolu jučer su na Gradskom stadionu savladali porečkog Jadrana s 2-1.

Gosti su poveli u 20., a Domagoj Colarić izjednačio u 44. minuti. Pobjedonosni pogodak zabio je Krizmanić u 65.  minuti, nakon što je gostujući golman prethodno Dimoviću obranio jedanaesterac. Ovom je prethodilo nekoliko obećavajućih domaćih akcija, a sama završnica pripala je gostima.

U 88. minuti pogodili su stativu, malo kasnije stvorili još jednu veliku gužvu u vrbovečkom šesnaestercu, a u sudačkoj nadoknadi vremena Filip Jendriš spasio je gotovo siguran pogodak.

Ostali rezultati: Vinogradar-Kurilovec 5-1, Jarun-Opatija 1-1, Dubrava-Trnje 0-1, HAŠK-Špansko 6-2, Krk-Zagorec 1-0, Orijent-Ponikve 2-1, Maksimir-Zagreb 3-1.

Poredak: 1. Krk, 2. Vinogradar, 3. Orijent, 4. Trnje (po 9 bodova), 5. HAŠK (7), 6. Vrbovec (6) …11. Kurilovec (4 boda) itd.

U subotu Vrbovec u Velikoj Gorici igra s Kurilovcem.