Načelnica Rakovca Brankica Benc: “Hvala na povjerenju i podršci”

0
Komunalac add

U Općini Rakovec dosadašnja je načelnica Brankica Benc bila jedina kandidatkinja na nedjeljnim lokalnim izborima. Dobila je 676 glasova te time osvojila još jedan mandat na čelu općine. – Hvala Vam na zajedništvu, ogromnom povjerenju i podršci 95,89% mojem novom trećem mandatu načelnice Općine Rakovec, listi Stjepan Kožić – nezavisna lista za općinsko Vijeće Općine Rakovec, županu Stjepanu Kožiću i listi Stjepan Kožić – nezavisna lista za Županijsku skupštinu. Vaše povjerenje velika mi je čast i neiscrpna inspiracija u radu za budućnost naše Općine. Nastavimo suradnju Općine Rakovec i Zagrebačke županije u ostvarivanju projekata za bolji život svih stanovnika naše općine i u drugom krugu dajmo našu podršku županu Stjepanu Kožiću za kontinuitet uspješnog vođenja Zagrebačke županije – poručila je načelnica Brankica Benc.

 

Komentiraj

Molimo Vas da unesete svoj komentar
Molimo Vas da ovdje unesete svoje ime