Načelnica Ljubica Ambrušec: “Hvala svima koji su prepoznali razvoj i poštenje”

Utorak, 18. svibnja 2021.

Na nedjeljnim lokalnim izborima kandidatkinja Ljubica Ambrušec dobila je 863 glasa za još jedan mandat na čelu općine. Načelnica je zahvalila žiteljima općine na podršci. – Na ovim lokalnim izborima dobili smo veliko povjerenje naših birača na čemu im svakako zahvaljujem u ime svih trinaest kandidata na kandidacijskoj listi grupe birača na kojoj sam bila nositeljica za načelnicu te za općinsko vijeće. Mogu istaknuti da su naši birači odlučili da im doista naša kandidacijska lista grupe birača bude nadmoćna, odnosno dobili smo za općinsko vijeće preko 54 posto, a za načelnicu preko 59 posto. Mogu samo reći jedno veliko hvala ljudima koji su prepoznali razvoj, poštenje i napredak naše općine što želimo i nadalje voditi u tom smjeru. Svi zajedno krenimo za još bolji napredak i još bolji razvitak naše općine kako bismo svojim ulaganjem doprinijeli razvoju, a kako bi ostalo za nadolazeće generacije – poručila je načelnica Ljubica Ambrušec.

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije