Mali vrbovečki atletičari nižu nove uspjehe

0

Nove uspjehe nižu mali atletičari atletskog kluba Sveti Vid Vrbovec, koji su u nedjelju, 4.6., nastupili na 3.kolu HALS-a u Sisku. Svih jedanaestero limača i limačica ostvarilo je top 15 rezultate i prikupilo puno bodova za klub te su tako osvojili 6. mjesto u kategoriji limača i 5. u kategoriji limačica od ukupno 20 klubova.

Limačica Erin Bešen i ovog je vikenda briljirala u disciplinama 60 metara i skoku u dalj te u obje discipline uzela zlatne medalje. Tik do medalje, na četvrtom mjestu, našli su se Ella Šešet na 300 metara, Filip Bešen u bacanju vortexa i Mateo Supan na 60 metara. Limačice Marcela Supan, Vita Mlinarek, Franka Hajak i Katja Bešen, te limači Ivor Bračun, Karlo Čerkez i Luka Svilić ponovno su popravili svoje osobne rekorde te se svi približavaju top 5 rezultatima.

Natjecanje su zaključile utrke u štafetama gdje su limačice u sastavu Mlinarek, Šešet, Bešen i Bešen osvojile 6.mjesto, dok su limači Bračun, Čerkez, Svilić i Supan osvojili 9. mjesto. Mladi atletičari atletskog kluba Sveti Vid u nedjelju 11.6. u Križevcima će odraditi još jedno natjecanje i pokušati ostvariti top 5 rezultate u obje kategorije.