0

PRVENSTVENA UTAKMICA 24. KOLO  4. NL SREDIŠTE SKUPINA B

TIGAR SVETA NEDELJA  – VRBOVEC  5 : 0

RAKITJE, SC Rakitje. Gledatelja 70.

Sudac: Saša Svjantko (Novska). Pomoćnici: Matej Žižak(Novska) i Kristina Borojević (Kutinska Slatina).

Delegat: Zdenko Solić (Novska).

STRIJELCI: 1:0 Višić (13), 2:0 Brujić (37), 3:0 Rak (50), 4:0 Rak (58), 5:0 Mohač (77).

TIGAR NEDELJA: Razum, Pavlica, (od 65. Kotarski), Matošević, (od 82. Bakšić), Brujić, Galić, (od 82. Jovanovski), Pokrivač, Višić, Rak, (od 82. Starčević), Mandić, (od 46. Mohač), Držić, Derkuća, (od 21. Sviben, od 46. Kenda).

Trener: Ratko Ninković.

VRBOVEC: Kralj,Varga,Talan, (od 60. Novosel),Dugac,Cetina, Kobelščak, Fugaj, Legin, Paić, (od 22. Sesvečan), Lukić, Bubnjar, (od 82. Jovanović).

Trener: Emanuel Benković.

IGRAČ UTAKMICE: Nikola Rak.

Lider Tigar Sveta Nedelja je očekivano osvojio sva tri boda protiv oslabljenog sastava Vrbovca. Domaćin je poveo u 13. minuti, a strijelac je bio Luka Višić. Iskusni Nikica Brujić je povećao domaću prednost u 37. minuti. U nastavku je domaćin i dalje igrao napadački nogomet dok su se gosti grčevito branili. Domaće vodstvo je povećao Nikola Rak s nova dva pogotka u 50. i 58. minuti. Josip Mohač je u 77. minuti postigao još jedan zgoditak za domaću momčad. Utakmica između Tigra Sveta Nedelja i Vrbovca završila je zasluženom pobjedom domaćina 5:0. Tigar Rakitje je s novom pobjedom sve bliže osvajanju titule najbolje momčadi u 4. NL Središte skupina B i osiguravanju plasmanu u viši rang natjecanja. Sudac Saša Svjantko sa svojim pomoćnicima nije imao previše posla jer je utakmica odigrana u prijateljskom tonu pa nije bila dodijeljena niti jedna opomena.