0

PRVENSTVENA UTAKMICA 10. KOLO 3. NL CENTAR

VRBOVEC – LUČKO 1:2

VRBOVEC, Gradski stadion. Gledatelja 150.

Sudac: Zvonimir Radinić (Karlovac) 5. Pomoćnici: Luka Šušanj (Ogulin) i Adrijano Delač (Karlovac).

Delegat: Marko Vulje (Novo Selo Okičko).

STRIJELAC: 0:1 Kelava (22), 0:2 Toš (70), 1:2 Bubnjar (86).

VRBOVEC: Zrinščak 6,5, Mikulec 6, M. Tolić 6, Jantoljak 6,5, Ćosić 6,5, Trošić 6,5, (od 83. Kliče -), Škaro 6,5, (od 73. K. Colarić -), G. Tolić 6,5, J. Colarić 6,5, Martinović 6,5, Bubnjar 6,5.

Trener: Dražen Biškup 6,5.

LUČKO: Javor 7, Štimac 7, Rak 7,5, (od. 85. Minković-), Maloča 7, Pavlak 7, Kelava 7, (od 77. Jovičević -), Coza 7, Puntar 7, Grgić 7, (od 64. Toš 7), Čičković 7,5, (od 85. Williams -), Bubnić 7.

Trener: Tomislav Brlečić 7.

IGRAČ UTAKMICE: Matej Čičković.

CRVENI KARTON: Mario Ćosić (90+4).

Lučko je bolje otvorilo utakmicu protiv Vrbovca pa je već u 3. minuti Čičković s 18 m pogodio domaću prečku. Gosti su poveli nakon lijepe akcije u 22. minuti. Grgić je dodao loptu Raku koji je snažno tukao s 18 m, Zrinščak obranio udarac, a odbijanac Kelava iz blizine pretvorio u zgoditak. Rak je u 33. minuti šutirao slobodni udarac s 18 m kojeg je sigurno obranio Zrinščak. U 42. minuti u izglednoj situaciji našao se Čičković kojem je Zrinščak bravuroznom obranom loptu skrenuo u korner. U 44. minuti Ćosić je ubacio s desne strane, a Martinovićev udarac sa 7 m Javor izvanredno obranio.

Sudac Radinić u 52. minuti nije dosudio očiti kazneni udarac za domaćina zbog igranja rukom gostujućeg igrača u kaznenom prostoru. Ćosić je u 57. minuti ubacio loptu s lijeve strane, a Josip Colarić iskosa s desne strane tukao s 10-tak m pored lijeve vratnice. U 62. minuti Čičković je dodao Kelavi koji se našao u mrtvoj šansi, ali je Zrinščak čudesno skinuo udarac. Lučko je povećalo vodstvo u 70. minuti. Brzi gostujući kontranapad po desnoj strani izveo je Čičković koji je potom asistirao Tošu koji rutinski s 10-tak m postiže pogodak. U 72. minuti sudac Radinić je pokazao na bijelu točku za domaćina zbog igranja rukom gostujućeg igrača, ali je kasnije promijenio odluku i ispravno dosudio slobodni udarac sa 17 m. Bubnjar je u 86. minuti izveo pravu majstoriju i sa 16 m iz poluokreta neobranjivo pogodio u lijeve rašlje. U samom finišu Lučko je izdržalo sve domaće napade te rezultatom 2:1 zasluženo odnosi sva tri boda iz Vrbovca.