Kurilovec slavio na Sajmištu 4-1

0

Prvi proljetni domaći poraz rezultatom 1-4 doživjeli su nogometaši Vrbovca ove subote od raspoloženih i puno konkretnijih gostiju iz Turopolja, ekipe Kurilovca.

Gosti su već u početnih petnaestak minuta stvorili čak tri stopostotne prigode. Vimislicky je potom propustio zabiti s desetak metara, već je prebacio gostujuća vrata.

Onda u 21. minuti prvo ime susreta, Kelava, postiže svoj prvi pogodak za vodstvo Kurilovca. Malo potom Dimović izjednačava s bijele toke, nakon što je prethodno u šesnaestercu gostiju srušen najraspoloženiji domaći igrač Josip Colarić. Vrijeme do kraja susreta proteklo je u znaku totalne dominacije gostiju, koji su zabili još tri neobranjiva pogotka.

Nakon ovoga kola Vrbovec je pao mjesto niže na ljestvici (10.) i dalje s 30 bodova. Iduću subotu gostuje 16-om Španskom.