Košarkaši Zrinskog izgubili od Varaždina na domaćem terenu

0
U prvoj utakmici drugog dijela sezone košarkaši Zrinskog izgubili su protiv ekipe iz Varaždina rezultatom 54:68. Napeta utakmica seniora odigrana je u dvorani OŠ Marije Jurić Zagorke.
Domaćini su agresivnom obranom nametnuli svoj tempo i držali ga gotovo svih 40 minuta igre. U prvih 8 minuta igre gosti su vodili 4 razlike (10-14), a na kraju četvrtine dižu prednost na 21:14. Početkom druge četvrtine naši košarkaši podižu tempo i odlaze na predah sa rezultatom 30:29.
Početak drugog poluvremena nije bio idealan za naše košarkaše. Gosti u zadnjoj dionici igre imaju prednost od 4 poena. Zrinskaši ne odustaju i samo 3 minute do kraja doveli su rezultat u egal i napetu završnicu. Nakon dva isključenja igrača zbog osobnih pogrešaka i pada koncentracije, gosti mirno privode utakmicu kraju. Najbolji u redovima naših košarkaša bili su: Franjić sa 16 poena i Škaro sa 8 poena.