Konačno pobjeda: Vrbovec-Mladost 3-0

0

Konačno pobjeda! Na Sajmištu je pala petrinjska Mladost 3-0, poluvrijeme 2-0.

U vrlo borbenoj utakmici Vrbovčani su ponovo pokazali veliko srce i jednostavno gostima nisu dali disati, kamo li pristupiti svom golu. U 30. minuti  Domagoj Colarić je na svojoj, desnoj strani ispremiješao „zelenu“ obranu,  ljevicom snažno opalio iskosa i pogodio za vodstvo svoje momčadi. Osam minuta kasnije lijevom stranom pravi dar-mar u gostujućem šesnaestercu napravio je Slišković i uz suprotnu stativu pogodio za 2-0. Novo vodstvo propustio je Josip Colarić u 53. minuti, kada se našao „oči u oči“ s gostujućim vratarom, ali je ovaj izašao kao pobjednik. No, samo pet minuta kasnije na semaforu piše 3-0. Domagoj Colarić je u stilu Messija slomio kičmu gostujućoj obrani i s desne korner-crte zavrnuo loptu pred vrata, a tu je spremno čekao brat Josip!

Ova je pobjeda Vrbovčanima kao melem na ranu došla u zadnji čas, jer su nakon šest kola imali samo dva boda na svom kontu i držali začelje.

Iduće, osmo kolo Crveni su ponovo domaćini i to lideru Vinogradaru.