Komemoracija za pogubljene Vrbovčane

Četvrtak, 26. studenoga 2020.

Predstavnici Grada Vrbovca sutra će s početkom u 10 sati položiti vijenac kod spomenika na željezničkoj stanici, povodom godišnjice pogubljenja 14 civila iz Ulice Ivana Gorana Kovačića tijekom Drugog svjetskog rata, koje je iz odmazde 27. studenoga 1943. godine strijeljala njemačka vojska.

Pozivaju se svi članovi braniteljskih udruga, građani te posebno članovi obitelji pogubljenih kako bi se prisjetili i odali počast nevino stradalim Vrbovčanima u Drugom svjetskom ratu.

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije