Ivan Gegić brončani na Prvenstvu Hrvatske U15 u hrvanju slobodnim načinom

Ponedjeljak, 23. rujna 2024.

U subotu je u Sportskoj dvorani Peščenica održano pojedinačno Prvenstvo Hrvatske U15 i U23 u hrvanju slobodnim načinom. Na turniru se okupilo 139 natjecatelja iz 23 hrvačkih klubova. Hrvački klub PIK VRBOVEC nastupio je s dva natjecatelja te ostvario sljedeće rezultate:

Ivan Gegić (bronca)

Antonio Ivčin (nažalost bez plasmana)
Naši hrvači koji su tek ulazni U15 odradili su odlične borbe na turniru te pokazali da se od njih iduće godine mogu očekivati medalje sjajnijeg odsjaja – poručio je trener Marko Dubravec.

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije