Hrvanje – Domenik Andreić ponovio prošlogodišnji uspjeh

0

U Vrbovcu je danas održano Prvenstvo Hrvatske u hrvanju slobodnim načinom za seniore i seniorke, na kojem je domaći hrvač Domenik Andreić ponovio prošlogodišnji uspjeh, osvojivši treće mjesto u kategoriji do 86 kg. Andreić je upisao tri pobjede i jedan poraz. Ivica Bolfek osvojio je peto mjesto u kategoriji do 70 kg. Obojica su članovi Hrvačkog kluba PIK Vrbovec.

Na ovom natjecanju nastupila su i dva bivša člana vrbovečkog kluba: Vjekoslav Luburić (HK Sesvetski Kraljevec) u kategoriji do 86 kg osvojio je prvo mjesto, a Tomislav Mičuda (HK Metalac) u kategoriji do 79 kg treće mjesto.

• do 97 kg: Vinko Kadečka, HK Petrinja
  • do 125kg: Marko Koščervić, HK Vindija.

Ekipno su najuspješniji bili hrvači Sesvetskog Kraljevca, ispred hrvača iz Petrinje i trećeplasiranih hrvača iz Vindije.

Nove seniorske prvakinje Hrvatske su:

• do 53 kg: Antonija Štefotić, HK Podravka
  • do 55 kg: Maja Brčić, HK Poreč
  • do 57 kg: Marta Busija, HK Ludbreg
  • do 59 kg: Marina Pehar, HK Poreč
  • do 65 kg: Martina Jukić, HK Pujanke

Natjecanje je održano u dvorani II. osnovne škole Vrbovec, u organizaciji Hrvačkog kluba PIK Vrbovec, dok je suorganizator bio Hrvatski hrvački savez.