Gradonačelnik Denis Kralj pozitivan na koronavirus

Utorak, 20. listopada 2020.

Gradonačelnik Vrbovca Denis Kralj prije nekoliko minuta objavio je da je pozitivan na koronavirus COVID-19. Njegov status prenosimo u cijelosti:
“Nažalost pozitivan sam na korona virus. S prvom pojavom simptoma stavio sam se u izolaciju. Simptomi su blagi…Iako Facebook nije mjesto za objavu medicinskih kartona, rezultate sam podijelil zbog javnosti funkcije koju obnašam”, napisao je gradonačelnik Kralj na svom Facebook profilu.

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije