7. lipnja 2026. • Redakcija
Gradonačelnik Vrbovca Denis Kralj prije nekoliko minuta objavio je da je pozitivan na koronavirus COVID-19. Njegov status prenosimo u cijelosti:
“Nažalost pozitivan sam na korona virus. S prvom pojavom simptoma stavio sam se u izolaciju. Simptomi su blagi…Iako Facebook nije mjesto za objavu medicinskih kartona, rezultate sam podijelil zbog javnosti funkcije koju obnašam”, napisao je gradonačelnik Kralj na svom Facebook profilu.