Gorak poraz od Novigrada 2-3

0

Nakon što su „potopljeni“ u prethodnom kolu u Dubravi (3-6), nogometaši Vrbovca doživjeli su na svom travnjaku i gorak poraz od pretposljednjeg trećeligaša Novigrada. Gosti su čak poveli u 2. minuti susreta nakon velike početne Nakićeve prigode. Za izjednačenje se pobrinuo Domagoj Colarić u 9. minuti, a Novigrad je mogao do novog vodstva u 37. minuti, ali se ispriječila stativa.

Početkom drugog poluvremena Vrbovec je poveo golom Šimića, nakon ubačaja iz kornera i to je bilo sve što smo vidjeli od Crvenih. Dalje su gospodarili gosti. U 60. minuti Jurić im je efektno obranio stopostotnu priliku. Samo 3 minute kasnije Novigrad izjednačava, a pobjedonosni pogodak u 76. minuti postiže njihov dvostruki strijelac Bijelić.

Ne može se domaćinu osporiti htijenje, ali je nedostajalo „ono nešto“…