Gdje odložiti božićno drvce nakon blagdana?

Četvrtak, 07. siječnja 2021.

Božićni i novogodišnji blagdani su završili i većina je građana u svojim domovima već raskitila božićno drvce. Umjetna jelka završit će u kutiji do sljedećeg Božića, a za živo drvce pobrinut će se Komunalac Vrbovec.

Građani mogu svoja drvca odložiti besplatno na odlagalištu otpada „Beljavine“ ili na sabirnim mjestima u gradu do 12. siječnja. Sabirna mjesta nalaze se kod kontejnera za odvajanje otpada (tzv. „zelenog otoka“) na Autobusnom kolodvoru, na igralištu u naselju JUG III i kod Gradske tržnice na kamenitom putu (mjesto gdje se inače prodaje cvijeće).

 

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije