Gaj Mače minimalno pobijedio Vrbovec 1:0

0

PRVENSTVENA UTAKMICA 3. HNL SREDIŠTE 16. KOLO

GAJ MAČE – VRBOVEC 1 : 0

ZAGREB, Igralište NK Gaj. Bez gledatelja.

Sudac: Mario Stanić (Dugo Selo). Pomoćnici: Ivan Batušić (Cvetković) i Mateo Jakopec (Zagreb). Četvrti sudac: Mihael Milin (Dugo Selo).

Delegat: Josip Stipković (Zagreb).

STRIJELAC: 1:0 Cvrtila (9).

GAJ MAČE: Bobinec, Vukadin, Sambol, Postonjski, Haramustek, Šaban, Josipović, Šinko, (od 59. Deak), Benčić, (od 69. Brlečić), Cvrtila, (od 69. Biškup), Kotarski, (od 90. Tomek).

Trener: Vladimir Tuweg.

VRBOVEC: Zrinščak, Frigan, G. Tolić, M. Tolić, Krizmanić, Ćosić, Škaro, (od. 46. J. Colarić), Babić, (od 69. Nakić), Bubnjar,(od 46. Slišković),Tomas, D. Colarić.

Trener: Igor Ratkajec.

IGRAČ UTAKMICE: Dino Cvrtila.

U Maču je prekinuta pozitivna serija od 5 kola bez poraza Vrbovca jer je ekipa Gaj Mače zabilježila minimalnu pobjedu 1:0. Za domaćina je jedini zgoditak postigao Dino Cvrtila u 9. minuti.

Utakmica između Gaja Mače i Vrbovca protekla je u jednog ravnopravnoj i borbenoj utakmici u kojoj nije bilo puno akcija za postizanjem zgoditaka. Tijekom utakmice vidjela se očita naklonost suca Marija Stanića prema domaćoj momčadi što je previše iznerviralo gostujuće igrače, koji su zbog prigovora bili kažnjeni disciplinskim mjerama. Iritantni sudac Dario Stanić je dodijelio čak 10 opomena. Kod domaćina su bili opomenuti: Dario Josipović, Martin Šaban i Danijel Bobinec. Kod Vrbovca su zbog prigovora na odluke suca Stanića dobili žute kartone 4 igrača: Domagoj Colarić, Martin Krizmanić, Josip Colarić i Luka Nakić te Krešimir Frigan i Mihael Zrinščak.

U drugom poluvremenu Josip Colarić je zatresao domaću mrežu, ali zgoditak nije bio priznat jer je bilo signalizirano zaleđe od strane pomoćnog suca. Na kraju je utakmica završila pobjedom domaće momčadi dok gosti upiru prst na pristrano suđenje u korist Gaja Mače.

Vrbovec ima priliku za popravljanje dojma u 17. kolu jer u subotu, 27. studenog 2021. godine u 14,00 sati na Gradskom stadionu u Vrbovcu dočekuju Kurilovec.