FOTO Brojni ljubitelji starih automobila na Oldtimer sajmu u Vrbovcu

Nedjelja, 06. listopada 2024.

U Vrbovcu se danas održava 5. oldtimer sajam na prostoru iza gradske tržnice. Svi ljubitelji starih automobila i motocikala danas mogu prošetati i uživati u pogledu na prave kolekcionarske primjerke. Također, na sajmu je moguća prodaja te zamjena dijelova i opreme. Sajam se održava u organizaciji Oldtimer kluba Vrbovec i Turističke zajednice Grada Vrbovca.

Ovo je već peti susret u našem gradu, tako da je već postao tradicija. Prema govoru ravnatelja Oldtimer saveza to je najveći sajam u Hrvatskoj. Svake godine dođe veliki broj sudionika kao i posjetitelja, a ovog je puta tristotinjak izlagača, dakle i automobila i motora. Domaći sudionici uglavnom ostanu duže na druženju, a ostali se izmjenjuju, jedni dođu na kraće vrijeme pa odlaze dalje, njih zamijene drugi i tako. Naravno, nastavit ćemo organizirati ovaj sajam i u budućnosti – rekao je gostujući u našem programu predsjednik Oldtimer kluba Vrbovec Ivan Petrak.

Ulaz za sve posjetitelje je slobodan, a sajam će trajati do 14 sati. U nastavku pogledajte bogatu galeriju fotografija.

 

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije