Ekipa #nemrem odnijela pobjedu u 5. sezoni vrbovečkog pub kviza

Četvrtak, 19. svibnja 2022.

Sinoć je u Jazavcu odigrano finale 5. sezone vrbovečkog pub kviza. U ligi od 10 kola sudjelovalo je 17 ekipa, a najbolja je ekipa #nemrem (Marina List, Tatjana Kovačević, Dijana Miklin i Miloš Subotić), drugi su #moremo, a treći Koko i duhovi stubišta.

Pitanja za kvizove sastavlja uigrana ekipa u sastavu Mislav Vulić, Miloš Subotić i Ivan Jakić, a ove sezone se kao gostujući sastavljač u jednom od kvizova okušao i gradonačelnik Denis Kralj.

Spomenimo kako je prošlog tjedna održano i pojedinačno prvenstvo Vrbovca, a laskavu titulu najboljeg gradskog kvizaša odnio je Mislav Vulić koji je za dlaku pobjedio ispred braće Davora i Luke Lackovića.

Sada slijedi ljetna stanka, a nastavak kvizaških uzbuđenja planiran je u listopadu. Inače, sva događanja oko kviza moguće je pratiti na faceboo kstranici Pub kviz Vrbovec, a sve nove ekipe su dobrodošle.

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije