Druga pripremna utakmica: Vrbovec-Bjelovar 2-1

0

Pred pedesetak gledatelja nogometaši Vrbovca u srijedu su na pomoćnom igralištu s umjetnom travom na Gradskom stadionu odigrali i drugu pripremnu utakmicu s Bjelovarom. Crveni su pobijedili 2-1, poluvrijeme 1-0.

Dvostruki strijelac bio je Slišković, prvo na asistenciju Babića u 15., te Domagoja Colarića u 53. minuti. Samo minutu kasnije gosti su smanjili rezultat (Plejić). Imali su Bjelovarčani još nekoliko prigode, a najveću u 65. minuti kada su pogodili vratnicu.

Utakmicu su sudili Bojan Čerkez, Kristina Vitez i Nikola Pavić.

SASTAVI:

VRBOVEC: Zrinščak, Režabek, Martin Tolić, Salatović, Pluščec, Mašić, Batarelo-Čerdić, D. Colarić, J. Colarić Babić, Slišković,. Još su igrali: Jelavić, Medverec, Gabrijel Tolić, Suša, Šiprak, Boroša, Radovac, Jukić, Hercig i Gašparec. Trener: Tihomir Bradić.

BJELOVAR: Beljan, Jozić, Nereca, Ravlić, Park, Šantala, Cmrk, Plejić, Pranjić, Kuprešak, Škojo. Još su igrali: Hajdarević, Lekčević, Kanga, Blažić, Rukavina, Tolo, Kušenić, Horvat i Sučić. Trener: Ante Jeličić.

Vrbovčani već u subotu igraju novu prijateljsku utakmicu, i to u Đurđevcu.